Problemy z kręgosłupem a poduszka ortopedyczna

Czy na dolegliwości związane z kręgosłupem wystarczy kupić poduszkę ortopedyczną? Czy lekarz wypisuje tj rodzaj tak jak np flebolog dobiera rozmiar pończochy uciskowej?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem o jakich dolegliwościch kręgosłupa mowa (np złamanie osteoporotyczne). Sugeruję kontakt z ortopedą. Generalnie w poduszka ortopedyczna ma większe działanie w prewencji niż leczeniu.