Problemy z zasypianiem a środki nasenne

Od tygodnia nie moge zasnąć kładę sie spac o 22 a zasypiam o 3 - 4 rano dodam ze od poniedziałku zaczynam zmiany pracy o 6 rano martwię sie oto ze nie bede spał a bede musiał iść do pracy.... Czy najlepiej iść do apteki bo jakieś środki nasenne .?

Witam. Praca w trybie zmianowym bardzo często bywa powodem rozregulowania rytmu snu i czuwania. W tej sytuacji może Pan sięgnąć po łagodne preparaty dostępne w aptekach bez recepty.