Projekcje strzałkowe, czołowe i poprzeczne, bez podania środka kontrastowego w MR
Proszę o interpretację: Badanie MR głowy wykonano w sekwencjach TSE obrazy T1 i T2 zależne oraz sekwencji FLAIR projekcje strzałkowe, czołowe i poprzeczne, bez podania środka kontrastowego, a także wykonano DWI-EPI. Badanie MR wykazuje drobne, pojedyncze ogniska hiperintensywne w sekwencjach T2 zależnych i FLAIR a niewidoczne w sekwencjach T1 zależnych, położone podkorowo w płatach czołowych obu półkul mózgu, najpewniej o charakterze przebytych zmian naczyniopochodnych. Dziękuję Judyta, 28 lat

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Wyniki należy odnieść do Pani stanu zdrowia oraz prezentowanych objawów. Wskazana jest konsultacja u neurologa.