Prośba o interpretację wyników mamy po amputacji piersi

Witam, prosze o intrpretacje wynikow mojej mamy po amputacji piersi Carcinoma invasivum NST grade 2-A Laesio fibroso-cystica -CEF Status normalis -D Jaki jest to stopien zaawansowania i czy konieczna bedzie chemia? Pozdrawiam

Stopień zaawansowania choroby określa się na podstawie wszystkich danych. Ten wynik to stanowczo za mało informacji. Podaje Pani jedynie opis wskazujący na pośredni stopień złośliwości. Nie ma mowy o wielkości guza, zajęciu węzłów chłonnych, badaniach dodatkowych etc.