Prywatne badania na Candidię

Chcę zrobić prywatne badania na obecność w organiżmie Grzyba Candida ora z na obecność robaków? Gdzie w Poznaniu powinnam się udać? Chodzi o laboratorium? O jakie badania powinnam poprosić?

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu lekarskim będzie można określić panel odpowiednich badań, a gdzie Pani je wykona będzie zależało tylko od Pani. Natomiast tutaj mówienie konkretnych badań tak w ciemno tylko może niepotrzebnie naciągnąć Panią na koszty.