Badania na obecność grzyba Aspargillus i Candida w organizmie

Dzień dobry. Proszę mi powiedzieć czy grzyb aspargillus będzie widoczny przez mikroskop w uchu?Jutro mam mieć takie badanie,jakie są inne badania na obecność grzyba aspergillus i grzyba candida w organiżmie ? Bardzo proszę o pomoc.

Małgorzata Panek

Obecność strzępek grzyba można wykryć podczas badania, ale by określić jaki jest to rodzaj grzyba, należy pobrać wymaz z ucha na badania mikrobiologiczne.
Proszę o szczegóły pytać lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam