Przebarwienia nad górną wargą

Witam .Mam przebarwienia nad górna warga i wygląda to jakbym miała wąsy co to takiego?

Zazwyczaj w tej okolicy umiejscawiają się zmiany -przebarwienia hormonalnie zależne.Dobrze reagują na leczenie cosmelanem , yellow peel ,nomelanem...Obecnie proszę stosować dużą fotoochronę i pomyśleć o leczeniu peeligami medycznymi