Przebieg przeszczepu kości z biodra na kość piszczelową

witam. nie wiem czy dobrze trafilam. mam pytanko odnosnie przeszczepu kosci z biodra na kosc piszczelowa. jak to wyglada jak dlugo sie goi ta ran po przeszzcepie? czy maz bedzie kulal?

Witam. Przede wszystkim brak informacji o przyczynach przeszczepu ? - zapewne wszczepu fragmentu kostnego. Gojenie zależeć będzie od rozległości wycięcia w kości piszczelowej i od tego też będzie zależało ograniczenie obciążania - chodzenie o kulach.