Przebieg usunięcia narośli na kości ramiennej

mam 29 lat mam wyrosl chrzestnokostna zastanawiam sie nad wycieciem -jak wygladalaby operacja czy pod pelna narkoza czy zabieg zwykly z miejscowym zneczuleniem i jak wygladalaby rehabilitacja? Czy wogole jest jakies ryzyko? Wyrosl 13x14 mm w lacznosci z dystalnym odcienkiem trzonu lewej kosci ramiennej od strony przysrodkowej.

Ryzyko jak każdy zabieg, znieczulenie zależy od miejsca wyrośli np przy łokciu mozna znieczulić tylko rękę tzw odcinkowe. Wyżej wymaga ogólnego , rehabilitacja niepotrzebna