Przejście na wegetarianizm a wyniki badań

Witam... przeszedlem na wegetarianizm (to dopiero 2 miesiąc bez mięsa). Badania krwii z lutego w normie, poziom bilirubiny wynosil 11.9 Badania z wczoraj - poziom bilirubiny 22 (na maks 17.1 ). Delikatne zmiany w cholestrolu całkowitego 5.3 (na maks 5) a także cholestelor ldl 2.45 (powinno byc większe od 3)...czy to normalne przy przejściu na dietę bez mięsną ? (Jem jajka, wczesniej jadlem b.częst mięso)

Witam!
Poziom bilirubiny jest trochę zawyżony, proszę za dwa miesiące powtórzyć badania.
Podwyższona bilirubina świadczy o zaburzeniach wątroby, problemach z żółcią.
Cholesterol LDL jest złym cholesterolem, jak jest trochę zaniżony to nie jest to powód do obaw.
Proszę do diety wprowadzić białko serwetkowe, które ma zbliżony skład aminokwasów do mięsa, a także cietrzewice, fasolę.

Witam Pana,
oczywiście jest kilka teorii dotyczących diety wegetariańskiej a jedna z nich mówi właśnie o tym, że zastępowanie mięsa jajami w znacznym stopniu powoduje podniesienie cholesterolu. Jak widzimy również bilirubina podniosła się dwukrotnie:-(
Zawsze decyzja należy do pacjenta jaką dietę wybierze.
Jeżeli mogłabym być pomocna to zapraszam.
Pozdrawiam
Sylwia Beyer-Wygońska