Przewlekłe infekcje i antybiotykoterapia u 3,5-latki

Witam. Moja Córka ma 3.5 lat i waży 18 kg, od 27 grudnia z kilkudniową przerwą jest na antybiotykach,1 zinnat zapalenie oskrzeli,2 klacid zapalenie oskrzeli,ucha ,spojówek,katar ropny,3 ceroxim;zapalenie ucha środkowego,ostry szmer pęcherzykowy,katar ropny,gorączka. Córka juz jest osłabiona tymi lekami,czy to może być związane te infekcje,choroby z zaburzeniem odpornosci i konieczna jest wizyta u immunologa? Dodam,że dostaje omega med ,ale on nie działa jak widać.Proszę o pomoc.

Witam,
przyjmowanie antybiotyki osłabia organizm i stąd "łapanie" kolejnych infekcji.
Czy dziecko chodzi do przedszkola? Niestety tam środowisko jest mocno sprzyjające infekcjom i w takim wypadku należałoby zrezygnować z uczęszczania do przedszkola.