Przewlekłe występowanie opryszczki

Witam. Od pewnego czasu mam ciagle opryszczki jedna zdazy sie zagoic wyskakuje druga usta i broda. Od dwoch lat krotko przed miesiaczka wyskakujecmi na posladku.ostatnio mialam zabieg chirurgiczny robiono mi badania krwi i moczu i wszystko bylo ok. Co mi jest? Pozdrawiam Asia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany skórne powinien ocenić specjalista dermatolog. Być może mają inne podłoże. Na podstawie obrazu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.