Przewlekły ból w oczach

Bardzo proszę by ktoś przeanalizowaŁ zmiany w moich oczach, bo dotąd okulista, dermatolog, alergolog nie znają przyczyny i nie wiedzą co to jest. Od kilku lat [conajmniej trzech] ból w oczach jakby pocięte żyletki wbiły się w oko, powieki pergaminowe napełnione płynem na całej szerokości przez co zwisają zasłaniając oczy. Oczywiście piekące i okresowo swędzące. Całość zaczerwieniona i jakby skalpel krwawo przeciął je wzdłuż Z oczu wycieka płyn surowiczy [nie ma ropnego]. Nie wiem co dale

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez ceny wizualnej dna oka i całej gałki ocznej trudno cokolwiek powiedzieć. Prawdopodobnie jest to efekt zakażenia/infekcji w tkance około-ocznej.