Przyczyna bólu brzucha w dolnej części po prawej stronie

Ból brzucha w dolnej części po prawej stronie. Chciałbym się zapytać co może być przyczyną tego bólu? Byłem w szpitalu miałem usg i nic nie wyszło myślałem że to wyrostek ale lekarze mówią że nie , brzuch zaczął mnie boleć od piątku dziś boli już troche mniej gdy uciskam w to miejsce które bolało .

Aleksander Ropielewski

Przyczyn bólu w prawym podbrzuszu może byc bardzo wiele sa to choroby jelita cienkiego i grubego, stawów biodrowych i kręgosłupa, mięśni brzucha, infekcje, urazy, przepukliny a u kobiet schorzenia układu rodnego oraz wiele innych rzadszych przyczyn.