Przyczyna budzenia nocnego

Od jakiegoś czasu budzę się po dwu-trzech godzinach snu i mam problem z dalszym snem.Z zasypianiem nie mam żadnych kłopotów.Nie mam żadnych problemów psychicznych.Jaka może być tego przyczyna.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może zdiagnozować przyczyny Pani trudności i odpowiednio do tego zaproponować leczenie.

Witam,

Proponuję zrobić podstawowe badania (morfologia, mocz). Czy miewa Pani ostatnio większe stresy? Coś zmieniło się w Pani trybie życia? Diecie? Bierze Pani jakieś leki? Przyczyn może być bardzo wiele i trudno je określić jednoznacznie na podstawie tak niewielu informacji.

Pozdrawiam