Pulsujący ból po lewej stronie głowy

Witam od dwóch dni pobolewa mnie głowa na ból umiejscowiony na środku bliżej lewej strony pulsujscy zaznaczam że nie miłe żadnego urazu w nic nie uderzyłem głową rok temu rezonans nic nie wykrył nie wiem dla czego mnie boli czy od słońca czy od nerwów

Psychologia

Są osoby które nazywamy meteopatami, którzy to silnie odczuwają zmiany pogody. W ostatnich dniach zmiany pogodowe i burze są dość znaczne być może to powoduje u Pana takie bóle, jednak warto byłoby skonsultować te bóle z lekarzem, który zleci odpowiednie badania.

Witam,
bóle głowy często mogą mieć podłoże psychologiczne, choć należy rzecz jasna wykluczyć podłoże somatyczne jak np. ciśnieniowe. Zawsze jednak warto mieć także na uwadze konsultacje z psychologiem, jako że człowiek jest jednością psychobiologiczną i przeżywany stres może mieć także wpływ na funkcjonowanie somatyczne, a z kolei nauczenie się radzenia sobie z tym stresem, może korzystnie wpłynąć na funkcjonowanie w aspekcie somatycznym. Pozdrawiam.