Pulsujący szum w uchu, ostra pokrzywka, bóle głowy i pisk w głowie

Witam serdecznie. W lutym zacząłem odczuwać szum pulsujący w prawym uchu, gdy było cicho . We wrześniu pomimo ze nigdy nie byłem uczulony na moich przedramionach wystąpiła ostra pokrzywka, która gdy nie biorę leku pojawia się choć w łagodniejszej formie. W grudniu zacząłem mieć bóle głowy w lewej tylnej części głowy, które po wzięciu tabletki przeciwbólowej ustępowały. Kilka dni temu zacząłem słyszeć pisk w głowie, który do teraz nie zniknął, i znów pojawiły się bóle głowy. Co to może być?

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy migreny. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.