Pytanie o ćwiczenia mięśni Kegla przez mężczyznę

Witam serdecznie, Od dawna slyszalem o ćwiczeniach miesni Kegla u mezczyzny. Jestem bardzo niezadowolony z czasu w jakim osiagam tzw.wtrysk. Zaczalem wiec poszukiwać rozwiązania i zdecydowałem sie, ze zacznę trenować ów miesien. Problem mam naromiast ze.sprzecznymi informacjami, które mozna znalezc w internecie. Czy miesnie Kegla trenujemy po to, aby umiec je rozluzniac podczas seksu i dzieki temu nie.dochodzic, czy.wlasnie zacisnąć i nie dac wypłynąć nasieniu?

Dzień dobry
Jeśli chodzi o mięśnie Kegla to i ta publikacja, którą Pan czytał była dobra jednak w procesie używania tych mięśni jest wiele spraw , które wychodzą, kiedy w odpowiedniej sytuacji pan je zastosuje . Rozluźnianie to jedno, a zaciskanie to drugie, a mięśnie współpracujące z mięśniami Kegla w tej sytuacji są inaczej pobudzone. Proszę poszukać literatury chińskiej na ten temat - to panu wiele wyjaśni.
Pozdrawiam