Rak trzustki i przerzuty na żołądku

W tym roku w styczniu wykryto u mamy (52lata) raka trzustki okazało sie ze guz jest bardzo duzy mial okolo 2-3 cm. przeszla operacje w Warszawie. tydzien temu przestal trawic żołądek po operacji okazalo sie ce jest caly zalany naciekami i nie ma do niego dojscia boja sie tego ruszac bo jest za mocno ukrwione czy sa jakies szanse co nam Pan proponuje mam cala historie choroby prosze niech mi Pan da jakas nadzieje na przedluzenie mamie zycia
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety ale taka porada chyba przerasta możliwości naszego forum. Niestety rokowania nie są w takiej sytuacji pomyślne. Proponuję aby skonsultowała się Pani z onkologiem.