Realiztyczne sny u 49-latki a relacje z partnerem

Witam,49lat,jestem bardzo energiczną,silną i wrażliwą osobą,Zawsze miałam sny, nawet potrafiłam nimi manipulować.Męczą mnie tylko te bardzo realistyczne, Jestem z mężczyzną który mnie nie kocha,czasami mieszkamy razem,Jest to moja świadoma decyzja na taki kontakt ponieważ ja go kocham,Moje sny odzwierciedlają naszą chwiejną sytuację uczuciową.Ale po co są takie realistyczne,poza tym nie mam nie rozwiązanych problemów z obecną sytuacją.Wiem,że się rozstaniemy,Godzę się z tym,Chcę tylko nie śnić.

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Jeżeli interesuje Panią symbolika snów i ich znaczenie, która to wiedza zwrotnie może prowadzić do ich ustania lub zmiany formy, to warto skontaktować się z terapeutą psychodynamicznym.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org