Rozmyślanie o zerwaniu z aktualnym chłopakiem u 18-latki

Witam;) mam problem ponieważ mam chłopaka z którym jestem już od 3 misięcy lecz bardzo rzadko sie widujemy poniewaz mieszka 20km ode mnie i przez to nie czuję już do niego tego co na początku. Nwm co mam robić ponieważ poznalam chłopaka kóry mieszka koło mnie i bym się z nim często widywala i nwm czy mam dla niego zostawić obecnego chlopaka

Szanowna Pani, przede wszystkim powinna Pani zastanowić się, który z tych chłopaków jest Pani bliższy oraz bardziej się Pani podoba. Jeżeli duża odległość oraz mała ilość czasu spędzanego z chłopakiem są dla Pani nie do zaakceptowania powinna Pani rozważyć zerwanie z chłopakiem, ale to nie oznacza, że musi Pani wiązać się z drugim. Ostateczna decyzja należy tylko i wyłącznie do Pani. Pozdrawiam, Monika Wysota

Warto, żeby w związku być zaangażowanym. Zachęcam więc, żeby się Pani na chwile zatrzymała i zastanowiła, co czuje, co jest Pani bliskie i czego chce i na tej podstawie podejmowała decyzje dotyczące związku.