Różowe, swędzące plamy na ciele

Dobry wieczór! od jakiegoś tygodnia zauważyłam u siebie pojawienie się owalnych różowych , trochę swędzących plam na ciele( średnica około 6-7 mm). Najpierw pojawiło się kilka na szyi i dekoldzie, potem na ramionach i przedramionach.Dziś zauważyłam na wewnętrznej stronie ud. Nowe plamki pojawiają się około co dwa dni.W ich środku znajdują się delikatne krostki.Te które pojawiły się na szyi bledną, przybierając beżowy odcień. Proszę o sugestie co to może być.

Witam. Pani opis nasuwa podejrzenie ospy wietrznej, choroba rzadko przechodzona jest jednak przez osoby dorosłe. Proszę zgłosić się do lekarza poz.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

http://lenartowiczclinic.pl