Sączenie się krwi przy operacji przepukliny pachwinowej

Mam pytanie we wtorek 19 lipca miałam operację przepukliny pachwinowej, dzisiaj w niedzielę 24 lipca zaczęła mi się sączyć krew pojechałam do szpitala gdzie mnie operowali i lekarz powiedział, że zrobił się krwiak i że ta krew musi lecieć wycisnął z brzegu rany jeszcze reszte bordowej krwi gdzie mi się zrobił niewielki otwór. Ale w domu jak zieniłam opatrunek i nacisłam ranę wyszła taka skrzepnieta galaretowata bordowa krew skrzep czy to naprawde normalne jak mówi lekarz?

Witam , nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego na odległość - nie widząc rany!!! Proszę być pod opieka operatora! z.żurawski