Silna potliwość u osoby z nadwagą

prosze o pomoc bardzo mocno sie poce podczas wykonywania róznych prac dodam że mam nadwage waże 86 kilo zrobiłam badania wszystko jest w pozadku jedynie wynik badania alt to 41 czy to przez otyłosc czy to obiaw jakiejs choroby ,pan dokyur powiedział by jsc do dermatologa

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście powodów może być kilka. Pewnie dobrze byłoby udać się do dermatologa. Nie podaje Pani swojego wzrostu aby zobrazować BMI. Być może nadwaga ma taki wpływ. Proszę kierować się zaleceniami lekarza u którego Pani była, lekarz ma najlepszy obraz stanu klinicznego pacjenta i pewnie uznał iż dermatolog jest potrzebny.