Silne bóle w klatce piersiowej oraz wymioty

Moja mama ma silne wymioty juz po raz kolejny z rzedu. Ma bole w kalatce piersiowej. Byla w szpitalu, dali jej kroplowke I wypuscili do domu. Zaczely sie wymioty z biegunka od 4 marca, pozniej byly 29 marca nastepna 29 marca I 1maja I dzisiaj znowu jest w szpitalu pod kroplowka. Nie wiedza na jaki oddzial ja dac ? Mowia ze to wirusowe. Prosze mi napisac co to moze byc? Moja mama ma 78 lat I bardzo sie martwie o nia. Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania pacjenta ciężko postawić diagnozę, wskazana diagnostyka, być może na oddziale chorób zakaźnych.