Silny ból przy rwie kulszowej

Witam. Od 4 tygodni leżę i cierpie . Stwierdzono u mnie rwę biore leki ale nadal cierpie nie chodze a do lazienki chodze naczworaka Ból ustępuje na krótko a noce sa koszmarem. Co robić ? jak sobie pomagać ? jakie cwiczenia wykonywać? Błagam o pomoc !!!!

Witam. Proszę nie wykonywać żadnych ćwiczeń na własną rękę. Konieczne są domięśniowe iniekcje leków przeciwzapalnych oraz zmniejszających napięcie mięśniowe. Proszę skontaktować się z lekarzem poz który wdroży odpowiednie postępowanie.