Skierowanie do sanatorium przez komisję ZUS

Witam, Niedawno byłem na komisji ZUS o świadczenie rehabilitacyjne po chorobowym. Leczę się na dystymię od ponad 15 lat. Dostałem 5mieś zasiłku i sanatorium. Moje pytanie brzmi: Dokąd mogę dostać skierowanie? Czy są sanatoria psychiatryczne? Znam tylko szpitale np.Moszna,Komorów itd. Podobno 4 tyg ma być to sanatorium.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje wiele tego typu ośrodków, np. Moszna, Komorów, Nałęczów, Głuchołazy, Duszniki i wiele innych.