Środki kosmetyczne do higieny intymnej penisa

Mam pytanie dotyczące higieny intymnej penisa, jakie można stosować środki higieniczne do mycia penisa , czy mogą być to balsamy lub kremy do nawilżania naskórka penisa. ile razy powinno się myć penisa dziennie. Czy trzeba stosować osobny ręcznik w celu osuszenia penisa, czy wystarczy wymyć tylko wodą z mydłem. Jak należy dbać o owłosienie w około penisa, czy je należy wydepilować lub wygolić, albo przyciąć w celach higieny intymnej

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie są konieczne jakiekolwiek dodatkowe czynności związane z higieną penisa. Woda z mydłem jest wystarczająca.