Starania o dziecko a zakażenie układu moczowego

Witam, biorę aktualnie Biseptol 960 przy zakażeniu układu moczowego. Będę go zażywała przez 10 dni. Zawiesiliśmy przez to z mężem starania o dziecko, natomiast czy w następnym cyklu możemy się starać o maleństwo, czy odczekać jeszcze jakiś czas? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W kolejnym cyklu zdecydowanie mogą Państwo już bezpiecznie starać się o dziecko.