Starania o trzecie dziecko u 32-latki i 43-latka

witam serdecznie mam 32 lata i dwoje dzieci razem z mezem staramy sie o kolejne lecz nam sie nie udaje moj maz ma 43 lata czy mozemy miec jakis problem z plodnoscia obecnie kochamy sie raz na tydzien bo jest na wyjazdach a mimo to nam sie nie udaje pozdrawiam ewa

Milena Lubowicz

Nie jestem w stanie stwierdzić czy mają Państwo jakiś problem z płodnością, żeby to stwierdzić konieczne są badania dodatkowe. Ale generalnie o kłopotach z zajściem w ciążę mówimy, gdy nie udaje się po roku regularnych starań. Także proszę nadal próbować.
Pozdrawiam