Stosowanie Bromergonu a plamienie

Witam, przechodzę teraz kuracje z bromergonem,który ma trwać 6miesiecy dowrzesnia. Dostałam okresu w piątek 19.06.15 i trwał tydzień, ale od dwóch dni mam plamienie brązowe tak rano tylko.Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić jednoznacznie. Najpewniej jest to efekt stosowania bromergonu jak tez rzadko występujące plamienie śódcykliczne związane z owulacją. Wiecej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania ginekologicznego.