Stosowanie neuroleptyków a następstwa

witam kilka lat temu byłam leczona neuroleptykami i kiedy okazało się że diagnoza była błędna, odstawiono mi leki i zaczęły się moje problemy - drżenia głowy i uciekające lewe oko. Chociaż od 2 lat już nie biorę żadnych leków psychotropowych to te objawy mam nadal w sytuacji przesilenia organizmu i dużego stresu. Czy da się to jakoś leczyć bo utrudnia mi to funkcjonowanie codzienne.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie leki i z jakiego powodu Pani przyjmowała dlatego trudno jest mi się wypowiedzieć o możliwość leczenia w tej sytuacji, a także czy objawy są wynikiem odstawienia neuroleptyków.