Stosowanie preparatu Pramolan na uspokojenie

Dzień dobry po jakim czasie zaczyna działać pramolan? Czy można go stosować doraźnie na uspokojenie i na niepokój czy uzależnia? Jsk wygląda odstawienie.

Aleksander Ropielewski

Efekty działania powinna Pani zaobserwować po około dwóch tygodniach od rozpoczęcia przyjmowania leku a czas kuracji to około 1-2 miesiące. Nie uzależnia. Odstawia się go bezpośrednio po zakończeniu kuracji.