Stosowanie Setaloftu a nerwica

mam problem z partnerem otorz bedac u neurologa stwierdzono nerwice partner dostal setaloft ale mowi ze nic sie nie zmienio niewiem co sie z nim dzieje jest furiatem dziala impulsywnie rzuca przedmiotami niewiem jak moge mu pomoc rozmowa nic nie daje on mowi tylko ze czuje niepokoj i strasznie sie denerwuje kiedy tak naprawde niema czym...gdzie powinnam sie z nim udac?prosze o pomoc.

Witam,
Proponuje udać się do lekarza psychiatry oraz do psychoterapeuty. Opisane objawy mogą być nerwicowe, jednak mogą też wskazywać na zaburzenia osobowości. W przypadku nerwicy najlepsze efekty daje łączenie psychoterapii z farmakoterapią. Nie napisała Pani jak długo partner zażywa leki - na początku leczenia przez około 2- 6 tygodni może wystąpić nasilenie objawów. Nie należy jednak przerywać leczenia bez wyraźnego zalecenia lekarza 'Pozdrawiam