Strzelanie stawów biodrowych u 20-miesięcznego dziecka

Witam,od 8 tyg. niepokoi mnie strzelanie stawów biodrowych u mojego syna ma 20 miesięcy.Wprawdzie jest ono sporadyczne ale nie daje mi spokoju,chodzę za nim i nasłuchuję ,czy coś strzeli czy nie, dodam ze zaczal chodzić jak miał 11 miesięcy, wszędzie się wspina,skacze,biega jak szalony, nie ma chodu kaczki.mleko pije 4 razy dziennie i je prawie wszystko.badanie bioderek miał 3 razy do 5 mc.ż. i wszystko było.o.k. .dziękuję

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji wskazane jest ponowne badanie stawów biodrowych, ew. USG i kontakt z ortopedą dziecięcym. W pierwszej kolejności sugeruję skontaktować się z pediatrą.