Stwierdzenie astmy wysiłkowej a stosowanie leku Berotec

witam mam 25 lat i stwierdzona astem wysilkowa biore lek berotec mam jechac z dziecmi na oboz taneczny jako instruktor tanca i prowadzic 5 godzin zajec kazde trwajace po 60 minut czy moge na taki oboz jechac lek berotec biore tylko doraznie ale nie wiem co zrobic pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do pulmonologa i kierować się jego zaleceniami.