Sunnilingus bez zabezpieczenia

4 tygodnie temu wykonałem cunnilingus bez zabezpieczenia. Tego samego dnia zaczęło mnie lekko boleć gardło. Po 3 dniach profilaktycznie zażyłem azytromycynę w dawce 1,5g. Tej samej nocy bolało mnie mocniej. Później pojawiło się uczucie ciała obcego w gardle, trwające około 10 dni, które zamieniło się w lekki ból gardła i ustąpiło. Przez kilka dni nie miałem objawów, uczucie wróciło w lżejszej formie, naprzemiennie z drapaniem gardła. Na co te objawy mogą wskazywać? Wykonać jakiś test?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. Sadze ze moze być konieczna konsultacja lekarza chorób zakaznych.