Świąd skóry a wyniki badań ALT, AST i żelaza

Czy takie wyniki jak: bilurbina całk 1.88 (0.3-1.2) ASPAT 22 (0-40) ALAT 14 (0 - 42) GGTP 11.36 (11-50) Fosfaltaza alkaliczna 48.6 (53-128) Żelazo 205.7 (65-175) CRP 0.2 (0-5) Mogą świadczyć o chorej wątrobie? Lepiej udać się z tym do lekarza? Samopoczucie dobre. Jedyne objawy to czasem świąd skóry

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proszę udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań lub odpowiednie bardziej specjalistyczne konsultacje.