Szczepienie matki i 2-letniego dziecka na WZW typu A

Witam mam pytanie odnosnie szczepien. Razem z 2letnim dzieckiem szczepimy sie na wzw typu A poniewaz za pare miesiecy wyjezdzamy do Indii. Nie przyszlo mi do glowy uprzedzic lekarza ze karmie piersia. Czy to ze ja sie zaszczepilam i moje dziecko w tym samym czasie na to sama chorobe i karmie je piersia ma jakies znaczenie? Z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę, aby miało to wpływ. Proponuję powiedziec lekarzowi kwalifikującemu do szczepienia przy kolejnej dawce.