Szybkie bicie serca podczas snu

Witam, mam problemy z szybkim biciem serca podczas snu. Często budzę się w nocy, brakuje mi oddechu i serce bije mi bardzo szybko. Muszę usiąść, chwilę się uspokoić i wtedy wszystkie objawy ustępują. Taka sytuacja zdarza się również przed zaśnięcie. Zastanawia mnie, czy nie jest to wynikiem stresu. Odżywiam się prawidłowo, uprawiam sport. Z natury mam niskie ciśnienie. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.