Trudna przeszłość a wychowanie syna

Witam, mam 33 lata mam 9-letniego syna którego w chwili obecnej wychowuje z partnerem jestem po ciężkim rozwodzie gdzie ojciec ma odebrane prawa rodzicielskie bo mąż to kryminalista czego wcześniej nie wiedzialam próbuje z synem ułożyć swoje życie na nowo ale duchy przeszłości wracają psycholog syna zasugerowała że moja historia życia to jak scenariusz filmu co mnie przerazilo i żeby mu pomóc ja musze coś ze sobą zrobić...

Witam Panią. Trochę mnie zaskoczyła reakcja Pani psycholog, która pomaga Pani synowi. Zamiast nazywać problem w sposób, który Panią przeraził powinna zasugerować, że możliwa jest skuteczna pomoc w związku z Pani przeszłością. Tu chodzi o Panią i Pani życie oraz o Pani syna i jego życie. Warto sprawdzić, które doświadczenia z Pani życia mogą mieć wpływ na teraźniejszość i przyszłość. Po zidentyfikowaniu ich możliwe będzie pełne odzyskanie wpływu i kontroli nad swoim życiem. Proszę też pamiętać, że z pewnością w Pani dotychczasowym życiu miały miejsce sytuacje doświadczenia, które warto uznać za Pani zasoby. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam. Myślę, że skorzystanie przez Panią z pomocy psychologicznej to naprawdę dobry pomysł. Z pewnością pomoże to Pani uporać się z "duchami przeszłości". Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witam!

Nieprzyjemne sytuacje, których doświadczyliśmy w pewnym stopniu wpływają na nasze myśli, zachowania czy emocje. Konsultacja z psychologiem/psychoterapeutą to czas, który może Pani wykorzystać nie tylko w zakresie pomocy Synowi, ale i również pomocy sobie. Dlatego też zachęcam do wizyty u jednego z wymienionych specjalistów.

Pozdrawiam!