Trudności z przytyciem a prawidłowe wyniki badań

Witam-od roku bardzo dużo jem a nic nie mogę przytyć,badania tarczycy i cukru nic nie wykazały.Kiedyś miałam problemy z pasożytami i chudłam ale nie miałam apetytu teraz jem i nie mogę przytyć wszyscy twierdzą że mam bulimię ale to nie prawda.

Dzień dobry!

Postaraj się odżywiać bardziej wartościowo. Jedz 5 -6 posiłków w ciągu dnia w regularnych odstępach. Wyklucz przetworzone jedzenie, staraj się nie pić niczego do posiłków. Pij albo 15 minut przed albo co najmniej 30 minut po posiłku i zastanów się nad wprowadzeniem treningu siłowego, to pomoże Ci przybrać na wadze, oczywiście w postaci tkanki mięśniowej. Plusami budowania tkanki mięśniowej są: polepszenie zdrowia, kondycji i wyglądu.
Jeżeli chodzi o badania, które wykrywają obecność pasożytów w organizmie, to proponuję, abyś zrobiła jeszcze raz. Kilka dni z rzędu. Poproś lekarza rodzinnego o skierowanie.

Życzę zdrówka!
Ania Kuczkin

Dr Agata Cezari Dietetyk, Wrocław

Witam,
Przeżyłam podobną historię więc wiem, co Pani czuje. Odrobaczanie powinno być regularnie powtarzane przy raz pojawiającym się problemie, potem ocena autoagresji w Pani organizmie bo podejrzewam, że to takie buty ;) Prawdopodobnie nic Pani nie wchłania, ale pytanie brzmi dlaczego? stany zapalne? Trzeba grzebać i się dogrzebać! na ten moment proszę spróbować fioletowego soku monavie, przez dożywienie może przełamać problem...
pozdrawiam i proszę nikogo nie słuchać, ja wierzę, że można jeść bardzo dużo i szczupleć, oskarżenia o bulimię to ignorancja a nie chęć pomocy!