Twardy bąbel na karku

Od jakis 4 miesiecy mam twardy babel na karku jakby mala schowana kuleczke nie boli i nie rosnie . z poczatku myslalam ze to pryszcz ale to jest pod skora . co to moze byc?

Bez sprecyzowania dokładnie miejsca występowania i bez zdjęcia można tylko gdybać. Nie wiem czy jest to rzeczywiście "bąbel" a więc zbiornik z płynem czy też tylko wyczuwalna grudka pod skórą. Może to być na przykład powiększony węzeł chłonny. Jednak bez tego co wyżej wymieniłem jest to tylko gdybanie.