Ucisk w gardle po Ksanaxie

od 4 miesięcy lecze się na nerwice ,najpierw brałam afobam i ksanax to wszystko jednak za mało.Teraz czuje się troche lepiej ,zażywam atarax 25 raz dziennie.Od kilku dni czuje dziwny ucisk w gardle ,bez stresu a jednak jakbym się czegoś bała ,czy to skutki zażywania tego leku?

Należy pamiętać, że pacjenci "nerwicowi" łatwiej uczą się stosować leki przewlekle, a to nie jest dobra perspektywa.
Proponuję porozmawiać z lekarzem psychiatrą na temat możliwości udziału w terapii psychologicznej.
Każdy z nas musi nauczyć się radzić sobie ze stresem i lękiem, ważne, żeby leki nie były na to ważnym sposobem...
Pozdrawiam. JW

Witam, wygląda na to, że uzależniła się Pani od leków. Jest to właściwie pytanie do lekarza, ale niepokoi mnie przyjmowanie hydroksyzyny 25 razy na dobę. Czy na pewno taką dawkę przepisał Pani lekarz? Proszę skontaktować się z lekarzem w tej sprawie i podjąć leczenie w ośrodku leczenia uzależnień. Pozdrawiam