Uczucie ciepła w kości piszczelowej

Witam, jestem kobietą, lat 28, 163 cm wzrostu, 63 kg wagi. Trzy tygodnie temu zaczęłam uprawiać marszobiegi (co drugi dzień: 10 minut rozgrzewki, 50 minut marszobiegu). Od tygodnia pojawiło mi się dziwne odczucie ciepła w środkowej części kości piszczelowej (nasila się, kiedy oddziałuje na nie ciepłem, np. po przykryciu kołdrą, założeniu długich spodni, działania promieni słonecznych itp.). I tu moje pytanie: czym to może być spowodowane? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie!

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej spowodowane są urazem. Proszę zgłosić się do lekarza poz.