Uczucie wibrowania w klatce piersiowej

co to może być , mam uczucie jakby mi wibrowało coś w kletce piersiowej . Mierząc ciśnienie jest wszystko w normie puls tak sam. nie jest to kołatanie serca . nie jest to silne tylko delikatne wibrowanie. dodam ze byłam u kardiologa zrobił wszystkie badania i wszystko ok tak samo prześwietlenie płuc nie wykazało nic co by mogło zaniepokoić ... dodam iż kiedy wykonuje szybkie obroty w lewo i prawo przy ćwiczeniach wydaje dziwny odgłos jakby szmer. boje się że może być to coś poważnego.

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę na podstawie tak niespecyficznego objawu. Jeśli kardiolog w badaniu przedmiotowym i dodatkowych nie ujawnił nieprawidłowości, nie ma powodów do niepokoju. Proponuję wykonać morfologię krwi.