Uraz ramienia i wystająca żyła

Witam, jakieś 7 lat temu w 1 gimnazjum pewien koles mnie uderzył w ramię,mając 13 lat jakoś nie myślałem, teraz jak pamiętam ból był bardzo bolesny.Kiedyś zauważylem, że wystaje kość w prawym ramieniu (przestawił), tak to by nie przeszkadzało jak nie żyłka, która jest za/przed kością, która po przestawianiu ręki trochę czuć nawet jak jest po przestawieniu. Nie zgłaszałem się z tym do lekarza bo obawiałem się, że będę miał operację (i jak to u nas) może być gorzej. Czy może jakoś bardziej być?

Witam. Opisane przez Pana objawy najprawdopodobniej wiążą się ze zmianą równowagi anatomicznej powstałą na skutek urazu. Dolegliwości nie są jednak niepokojące i nie wydają się być wskazaniem do ewentualnej operacji. Gdyby jednak uległy nasileniu konieczna będzie wizyta u ortopedy.