Usunięcie tarczycy a wynik badania histopatologicznego u 29-latka

Proszę o szybką odpowiedz umieramy ze zmartwienia. Mój brat wiek 29 lat profilaktycznie zrobił USG tarczycy, dzisiaj jest miesiąc po usunięciu i odebrał wynik bardzo proszę o interpretację: Rozpoznanie: Thyroiditis chronica. W jednym z wycinków obecna jest zmiana średnicy 4 mm o charakterze: Microcarcinoma papillare glandulaethyroideae, pT1a: wariant pęcherzykowy, zmiana dochodzi do torebki narządowej - margines chirurgiczny - 0,3mm,nie stwierdzono cech angioinwazji. dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś więcej powiedzieć konieczne jest zapoznanie sie z cała dokumentacja. Wcześnie wykryte zmiany tak jak podane w opisie dają duże szanse na wyleczenie. Proszę koniecznie udac sie do lekarza prowadzącego leczenie.