Uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego st. I i artroskopia

Witam, miesiąc temu przeszedłem zabieg artroskopii kolana (uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego st. I), lekarz zalecił na ostatniej wizycie poruszanie się już bez kól. Niestety od 3 dni zaczęło znowu boleć mnie kolano w podobny sposób jak przed zabiegiem (pieczenie, ból przy wyproście kolana, cały czas je "czuję"). Czy możliwe jest, że doszło do ponownego uszkodzenia? A może to po prostu przeciążenie, w wyniku dłuższego spaceru po mieście, i po nim zacząłem odczuwać bóle.

Aleksander Ropielewski

Obie wersje są możliwe, chociaż przesilenie kolana jest bardziej prawdopodobne, jednak bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.