W jakim stopniu sterydy mogły zahamować mój wzrost?

Witam . W jakim stopniu mogly zachamowac mój wzrost sterydy w ilości 100 tabs dianabolu bo niestety przez głupotę w wieku 16 lat zazylem taka ilość . Pytam ponieważ mam tylko 169 i od 16 roku zycia uroslem zaledwie 3cm mam cierpię na chorobę natrętnych myśli z depresją i od jakiegoś miesiąca jest to moim jedynym zmartwieniem . Mama 163, tata 179 dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Przy takim wzroście rodziców wydaje się ze wzrost modę taki być , Ew wskazana wizyta u ortopedy i określenie nasad wzrostowych